// //
Wersje językowe
PLNWaluty

Wielkanoc to tradycyjne święto pełne słodkości. To czas gotowania tradycyjnych potraw, pieczenia smakołyków. Nasza oferta wielkanocnych wałków opiera się na nowoczesny wzornictwie wałków grawerowanych laserowo, umożliwiających wykonanie oryginalnych kruchych ciasteczek w wielkanocny wzór. Doskonały prezent od zajączka. Ciekawe uzupełnienie tradycyjnego wielkanocnego stołu. Wałkiem laserowo grawerowanym można także ozdabiać mazurki, odciskać wzór w masie marcepanowej lub cukrowej.

Wielkanoc

Mood for Wood

Mood for Wood lub też MoodforWood, to marka produktów drewnianych do ozdabiania ciast i ciasteczek oryginalnymi wzorami. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim wałki odwzorowujące na cieście unikalne motywy (w krajach anglosaskich znane jako embossing rolling pins). Nasze wałki są wykonane w 100% z bukowego drewna i następnie grawerowane laserowo. Wzory wałków projektujemy sami, a ich produkcja odbywa się pod naszym czujnym okiem w Warszawie. Zapraszamy do wybierania wśród kilkudzięsięciu gotowych motywów  lub do personalizacji projektu. Twoje ciasteczka będą teraz jeszcze bardziej Twoje!

Marcin Oyrzanowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Unikalny design grawerowanej i ciętej laserowo galanterii drewnianej szansą na rozwój firmy i ugruntowanie marki MoodForWood


Celem projektu jest opracowanie projektu wzorniczego unikalnej linii galanterii drzewnej, grawerowanej laserowo również z możliwością personalizacji, która opierać się będzie na założeniach trendów ekologicznych z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

Wartość projektu: 1 061 907,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 395 770,00 PLN
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl