// //
Wersje językowe
PLNWaluty

Wałki ze wzorami opartymi o wzornictwo sztuki ludowej są same w sobie niezwykle dekoracyjne. Ciastka wykonane przy ich użyciu są nie tylko dekoracyjne, ale i pyszne. Projektując wzory grawerowanych wałków do ciasta w stylu folk inspirowaliśmy się przede wszystkim polską sztuką ludową, która jest bogata w haft łowicki,haft kaszubski, haft śląski, wycinanki łowickie, kraszanki wielkanocne itp. Polska sztuka ludowa jest skarbnicą pięknych ornamentów, a nasze folkowe wałki i stemple do ciastek od znajdziecie między innymi w Domu Sztuki Ludowej na warszawskiej Starówce.

Folk

Mood for Wood

Mood for Wood lub też MoodforWood, to marka produktów drewnianych do ozdabiania ciast i ciasteczek oryginalnymi wzorami. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim wałki odwzorowujące na cieście unikalne motywy (w krajach anglosaskich znane jako embossing rolling pins). Nasze wałki są wykonane w 100% z bukowego drewna i następnie grawerowane laserowo. Wzory wałków projektujemy sami, a ich produkcja odbywa się pod naszym czujnym okiem w Warszawie. Zapraszamy do wybierania wśród kilkudzięsięciu gotowych motywów  lub do personalizacji projektu. Twoje ciasteczka będą teraz jeszcze bardziej Twoje!

Marcin Oyrzanowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Unikalny design grawerowanej i ciętej laserowo galanterii drewnianej szansą na rozwój firmy i ugruntowanie marki MoodForWood


Celem projektu jest opracowanie projektu wzorniczego unikalnej linii galanterii drzewnej, grawerowanej laserowo również z możliwością personalizacji, która opierać się będzie na założeniach trendów ekologicznych z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

Wartość projektu: 1 061 907,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 395 770,00 PLN
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl