// //
Wersje językowe
PLNWaluty

Grawerowany laserowo wałek do ciasta to oryginalny prezent dla miłośnika sportu. Bądź oryginalny. Bądź oryginalna. Zamiast kolejnej pary śpioszków czy zestawu smoczków, sprezentuj sportowcowi wałek w piki nożne, rugby, tenisowe itd. Dla fana piłki nożnej. Dla fana futbolu amerykańskiego. Dla miłośników gier zespołowych. Dobry pomysł na prezent dla taty, brata, chłopaka. Można sprezentować same ciastka z wizerunkiem ulubionego sportu. Na pewno ucieszą każdego!

Sport

Mood for Wood

Mood for Wood lub też MoodforWood, to marka produktów drewnianych do ozdabiania ciast i ciasteczek oryginalnymi wzorami. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim wałki odwzorowujące na cieście unikalne motywy (w krajach anglosaskich znane jako embossing rolling pins). Nasze wałki są wykonane w 100% z bukowego drewna i następnie grawerowane laserowo. Wzory wałków projektujemy sami, a ich produkcja odbywa się pod naszym czujnym okiem w Warszawie. Zapraszamy do wybierania wśród kilkudzięsięciu gotowych motywów  lub do personalizacji projektu. Twoje ciasteczka będą teraz jeszcze bardziej Twoje!

Marcin Oyrzanowski realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich Unikalny design grawerowanej i ciętej laserowo galanterii drewnianej szansą na rozwój firmy i ugruntowanie marki MoodForWood


Celem projektu jest opracowanie projektu wzorniczego unikalnej linii galanterii drzewnej, grawerowanej laserowo również z możliwością personalizacji, która opierać się będzie na założeniach trendów ekologicznych z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów.

Wartość projektu: 1 061 907,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 395 770,00 PLN
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl